XIII Niedziela zwykła – 30 Czerwca 2024 r.

a. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 8.00.
b. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, ostatnie w tym roku, o godz. 17.30.

2. Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę pod hasłem: Nauczycielu, co mam czynić? odbędzie się w dniach 1-2 lipca br. Zachęcamy do udziału.
3. Adoracja Najświętszego Sakramentu dziękczynna za objawienia Matki Bożej na Siekierkach 3 lipca od godz. 15.00 w Kaplicy Królowej Wyznawców.
4. Msza św. w intencji o. Tomasza Olczaka, wikariusza parafii, z okazji Imienin w środę o godz. 18.00.
5. Modlitwa z prośbą o święte powołania zakonne, kapłańskie i misyjne w czwartek.
6. Chorych nawiedzimy z posługą sakramentalną w piątek od godz. 9.00.
7. Wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, patronki dzieł misyjnych w sobotę.
8. Nabożeństwo różańcowe z racji pierwszej soboty miesiąca o godz.. 17.15.
9. Msza święta inaugurująca 35. Międzynarodową Parafiadę Dzieci i Młodzieży będzie celebrowana w niedzielę 7 lipca o godz. 13.00. Liturgii ma przewodniczyć ks. abp Wojciech Polak, Prymas Polski. Zapraszamy!
10. Pielgrzymka do Wilna, Kowna i Troków w dniach 20-22 września br.
Przy grupie 40 osób koszt wyniesie 350 zł i 120 euro na osobę,
a przy grupie 30 osobowej 420 zł i 120 euro na osobę.
Więcej informacji na plakacie i stronie internetowej parafii. Szczegóły u o. Rafała Roszera. Zapisy i wpłata zadatku w wysokości 200 zł w zakrystii. Zapraszamy.
11. Zachęcamy do udziału w sierpniowych pielgrzymkach pieszych na Jasną Górę:

a. 33. Pielgrzymka Osób Niepełnosprawnych i Rodzin wyruszy z Sanktuarium św. Józefa na warszawskim Kole (ul. Deotymy 41), 5 sierpnia br. o godz. 6.00.
b. 44. Warszawska Akademicka Pielgrzymka wyruszy z kościoła akademickiego św. Anny w Warszawie 5 sierpnia br. W tym roku głównym przesłaniem pątniczej drogi będzie hasło Pan mój i Bóg mój.
c. 313. Warszawska Pielgrzymka Piesza wyruszy z kościoła Świętego Ducha ojców paulinów przy ul. Długiej 6 sierpnia br. Pielgrzymi wędrują na Jasna Górę pod hasłem Sakramenty dają życie.

12. Każdy mieszkaniec Warszawy jeszcze tylko dzisiaj może zagłosować na jeden z 73. projektów Budżetu Obywatelskiego. Zachęcamy, aby poprzeć projekt numer 71, zgłoszony przez Seniorów z Siekierek: W zdrowym ciele zdrowy duch. Głos można oddać na stronie: bo.um.warszawa.pl
13. Wszystkim, którzy świętują Imieniny, Urodziny bądź Jubileusze życzmy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi Panny; a wyruszającym na wakacje i urlopy, bezpiecznej podróży i owocnego wypoczynku.
14. Zapraszamy do kawiarenki po Mszy św. o godz. 9.30 i 11.00.